Samsun Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Samsun ile Malatya arası 589 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Samsun Malatya arası mesafe 589 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Samsun ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Samsun arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Samsun Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Samsun Malatya arası kaç km'dir ve Samsun Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Samsun Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Samsun Malatya arası mesafe bilgilerini, Samsun Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Samsun başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Samsun ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Samsun ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Samsun Malatya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Samsun Malatya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Samsun ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?