Samsun Bolu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Samsun ile Bolu arası 473 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Samsun Bolu arası mesafe 473 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Samsun ile Bolu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bolu ile Samsun arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Samsun Bolu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Samsun Bolu arası kaç km'dir ve Samsun Bolu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Samsun Bolu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Samsun Bolu arası mesafe bilgilerini, Samsun Bolu yol tarifi, yol güzergâhı ve Samsun başlangıç noktasından Bolu bitiş noktasına nasıl gidilir? Samsun ile Bolu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Samsun ile Bolu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Samsun Bolu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Samsun Bolu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Samsun ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?