Samsun Çanakkale arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Samsun ile Çanakkale arası 1021 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Samsun Çanakkale arası mesafe 1021 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Samsun ile Çanakkale Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Çanakkale ile Samsun arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Samsun Çanakkale Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Samsun Çanakkale arası kaç km'dir ve Samsun Çanakkale arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Samsun Çanakkale yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Samsun Çanakkale arası mesafe bilgilerini, Samsun Çanakkale yol tarifi, yol güzergâhı ve Samsun başlangıç noktasından Çanakkale bitiş noktasına nasıl gidilir? Samsun ile Çanakkale kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Samsun ile Çanakkale yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Samsun Çanakkale Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Samsun Çanakkale uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Samsun ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?