Sakarya Kastamonu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sakarya ile Kastamonu arası 361 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sakarya Kastamonu arası mesafe 361 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sakarya ile Kastamonu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kastamonu ile Sakarya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sakarya Kastamonu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sakarya Kastamonu arası kaç km'dir ve Sakarya Kastamonu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sakarya Kastamonu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sakarya Kastamonu arası mesafe bilgilerini, Sakarya Kastamonu yol tarifi, yol güzergâhı ve Sakarya başlangıç noktasından Kastamonu bitiş noktasına nasıl gidilir? Sakarya ile Kastamonu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sakarya ile Kastamonu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Sakarya Kastamonu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Sakarya Kastamonu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Sakarya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?