Sakarya Karabük arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sakarya ile Karabük arası 249 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sakarya Karabük arası mesafe 249 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sakarya ile Karabük Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Karabük ile Sakarya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sakarya Karabük Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sakarya Karabük arası kaç km'dir ve Sakarya Karabük arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sakarya Karabük yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sakarya Karabük arası mesafe bilgilerini, Sakarya Karabük yol tarifi, yol güzergâhı ve Sakarya başlangıç noktasından Karabük bitiş noktasına nasıl gidilir? Sakarya ile Karabük kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sakarya ile Karabük yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?