Sakarya Balıkesir arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sakarya ile Balıkesir arası 316 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sakarya Balıkesir arası mesafe 316 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sakarya ile Balıkesir Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Balıkesir ile Sakarya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sakarya Balıkesir Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sakarya Balıkesir arası kaç km'dir ve Sakarya Balıkesir arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sakarya Balıkesir yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sakarya Balıkesir arası mesafe bilgilerini, Sakarya Balıkesir yol tarifi, yol güzergâhı ve Sakarya başlangıç noktasından Balıkesir bitiş noktasına nasıl gidilir? Sakarya ile Balıkesir kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sakarya ile Balıkesir yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Sakarya Balıkesir Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Sakarya Balıkesir uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Sakarya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?