Antalya Sakarya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Antalya ile Sakarya arası 568 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Antalya Sakarya arası mesafe 568 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Antalya ile Sakarya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sakarya ile Antalya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Antalya Sakarya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Antalya Sakarya arası kaç km'dir ve Antalya Sakarya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Antalya Sakarya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Antalya Sakarya arası mesafe bilgilerini, Antalya Sakarya yol tarifi, yol güzergâhı ve Antalya başlangıç noktasından Sakarya bitiş noktasına nasıl gidilir? Antalya ile Sakarya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Antalya ile Sakarya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Antalya Sakarya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Antalya Sakarya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Antalya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?