Rize Sivas arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Rize ile Sivas arası 493 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Rize Sivas arası mesafe 493 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Rize ile Sivas Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sivas ile Rize arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Rize Sivas Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Rize Sivas arası kaç km'dir ve Rize Sivas arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Rize Sivas yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Rize Sivas arası mesafe bilgilerini, Rize Sivas yol tarifi, yol güzergâhı ve Rize başlangıç noktasından Sivas bitiş noktasına nasıl gidilir? Rize ile Sivas kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Rize ile Sivas yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Rize Sivas Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Rize Sivas uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Rize ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?