Rize Antalya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Rize ile Antalya arası 1305 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Rize Antalya arası mesafe 1305 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Rize ile Antalya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Antalya ile Rize arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Rize Antalya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Rize Antalya arası kaç km'dir ve Rize Antalya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Rize Antalya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Rize Antalya arası mesafe bilgilerini, Rize Antalya yol tarifi, yol güzergâhı ve Rize başlangıç noktasından Antalya bitiş noktasına nasıl gidilir? Rize ile Antalya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Rize ile Antalya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Rize Antalya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Rize Antalya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Rize ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?