Oymapınar Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Oymapınar Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Oymapınar Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Oymapınar Tren linkinden bakabilirsiniz.

Oymapınar Tren İstasyonu

Oymapınar Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Oymapınar Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Oymapınar Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 11:25'de Oymapınar istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 11:26 itibariyle Oymapınar istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 7 saat 6 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. OymapınarMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Oymapınar Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Oymapınar Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Oymapınar Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Oymapınar Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?