Malatya Oymapınar Tren Seferleri Ve Saatleri

Malatya Oymapınar tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Malatya Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Oymapınar Malatya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Malatya Tren İstasyonu

Malatya Tren İstasyonu çalışma saatleri 07:00 - 04:00 (21 saat açık) olup, telefonu 04222124040'dur. Malatya Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Malatya Oymapınar Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 03:12'de Malatya istasyonuna 20 dakika mola vermek üzere varır. Saat 03:32 itibariyle Malatya istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 6 saat 22 dakika olup, Oymapınar varış saati 09:54'dir. MalatyaOymapınar istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Malatya Oymapınar tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Malatya Oymapınar tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Malatya Oymapınar arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Oymapınar garına varırım? Malatya Oymapınar tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?