Osmaniye Antalya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Osmaniye ile Antalya arası 637 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Osmaniye Antalya arası mesafe 637 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Osmaniye ile Antalya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Antalya ile Osmaniye arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Osmaniye Antalya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Osmaniye Antalya arası kaç km'dir ve Osmaniye Antalya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Osmaniye Antalya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Osmaniye Antalya arası mesafe bilgilerini, Osmaniye Antalya yol tarifi, yol güzergâhı ve Osmaniye başlangıç noktasından Antalya bitiş noktasına nasıl gidilir? Osmaniye ile Antalya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Osmaniye ile Antalya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Osmaniye Antalya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Osmaniye Antalya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Osmaniye ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?