Mersin Samsun arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Mersin ile Samsun arası 747 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Mersin Samsun arası mesafe 747 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Mersin ile Samsun Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Samsun ile Mersin arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Mersin Samsun Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Mersin Samsun arası kaç km'dir ve Mersin Samsun arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Mersin Samsun yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Mersin Samsun arası mesafe bilgilerini, Mersin Samsun yol tarifi, yol güzergâhı ve Mersin başlangıç noktasından Samsun bitiş noktasına nasıl gidilir? Mersin ile Samsun kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Mersin ile Samsun yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Mersin Samsun Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Mersin Samsun uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Mersin ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?