Mersin Adana arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Mersin ile Adana arası 69 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Mersin Adana arası mesafe 69 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Mersin ile Adana Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Adana ile Mersin arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Mersin Adana Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Mersin Adana arası kaç km'dir ve Mersin Adana arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Mersin Adana yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Mersin Adana arası mesafe bilgilerini, Mersin Adana yol tarifi, yol güzergâhı ve Mersin başlangıç noktasından Adana bitiş noktasına nasıl gidilir? Mersin ile Adana kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Mersin ile Adana yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?