Mersin Bursa arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Mersin ile Bursa arası 850 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Mersin Bursa arası mesafe 850 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Mersin ile Bursa Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bursa ile Mersin arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Mersin Bursa Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Mersin Bursa arası kaç km'dir ve Mersin Bursa arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Mersin Bursa yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Mersin Bursa arası mesafe bilgilerini, Mersin Bursa yol tarifi, yol güzergâhı ve Mersin başlangıç noktasından Bursa bitiş noktasına nasıl gidilir? Mersin ile Bursa kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Mersin ile Bursa yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Mersin Bursa Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Mersin Bursa uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Mersin ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?