Mersin Ordu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Mersin ile Ordu arası 777 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Mersin Ordu arası mesafe 777 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Mersin ile Ordu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ordu ile Mersin arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Mersin Ordu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Mersin Ordu arası kaç km'dir ve Mersin Ordu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Mersin Ordu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Mersin Ordu arası mesafe bilgilerini, Mersin Ordu yol tarifi, yol güzergâhı ve Mersin başlangıç noktasından Ordu bitiş noktasına nasıl gidilir? Mersin ile Ordu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Mersin ile Ordu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Mersin Ordu Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Mersin Ordu uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Mersin ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?