Mersin Mardin arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Mersin ile Mardin arası 619 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Mersin Mardin arası mesafe 619 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Mersin ile Mardin Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Mardin ile Mersin arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Mersin Mardin Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Mersin Mardin arası kaç km'dir ve Mersin Mardin arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Mersin Mardin yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Mersin Mardin arası mesafe bilgilerini, Mersin Mardin yol tarifi, yol güzergâhı ve Mersin başlangıç noktasından Mardin bitiş noktasına nasıl gidilir? Mersin ile Mardin kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Mersin ile Mardin yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Mersin Mardin Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Mersin Mardin uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Mersin ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?