Malatya Kapıdere Tren Seferleri Ve Saatleri

Malatya Kapıdere tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Malatya Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Kapıdere Malatya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Malatya Tren İstasyonu

Malatya Tren İstasyonu çalışma saatleri 07:00 - 04:00 (21 saat açık) olup, telefonu 04222124040'dur. Malatya Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Malatya Kapıdere Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Elazığ kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 11:02'de Malatya istasyonuna 12 dakika mola vermek üzere varır. Saat 11:14 itibariyle Malatya istasyonundan Adana istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 52 dakika olup, Kapıdere varış saati 13:06'dir. MalatyaKapıdere istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Malatya Kapıdere tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Malatya Kapıdere tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Malatya Kapıdere arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Kapıdere garına varırım? Malatya Kapıdere tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?