Kapıdere Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Kapıdere Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Kapıdere Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Kapıdere Tren linkinden bakabilirsiniz.

Kapıdere Tren İstasyonu

Kapıdere Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Kapıdere Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Kapıdere Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 14:41'de Kapıdere istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 14:42 itibariyle Kapıdere istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 49 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. KapıdereMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Kapıdere Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Kapıdere Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Kapıdere Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Kapıdere Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?