Malatya Mardin arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Malatya ile Mardin arası 342 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Malatya Mardin arası mesafe 342 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Malatya ile Mardin Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Mardin ile Malatya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Malatya Mardin Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Malatya Mardin arası kaç km'dir ve Malatya Mardin arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Malatya Mardin yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Malatya Mardin arası mesafe bilgilerini, Malatya Mardin yol tarifi, yol güzergâhı ve Malatya başlangıç noktasından Mardin bitiş noktasına nasıl gidilir? Malatya ile Mardin kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Malatya ile Mardin yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Malatya Mardin Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Malatya Mardin uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Malatya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?