Kayseri Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kayseri ile Malatya arası 335 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kayseri Malatya arası mesafe 335 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kayseri ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Kayseri arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kayseri Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kayseri Malatya arası kaç km'dir ve Kayseri Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kayseri Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kayseri Malatya arası mesafe bilgilerini, Kayseri Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Kayseri başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Kayseri ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kayseri ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kayseri Malatya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kayseri Malatya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kayseri ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?