16 Mayıs 2022 Pazartesi
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Malatya Elazığ Tren Seferleri Ve Saatleri

Malatya Elazığ tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Malatya Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Elazığ Malatya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Malatya Tren İstasyonu

Malatya Tren istasyonu çalışma saatleri 07:00 - 04:00 (21 saat açık) olup, telefonu 0(422) 212 40 40'dur. Malatya Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Malatya Elazığ Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi
Malatya kalkışı 16:29 olan Fırat Ekspresinin Elazığ varış saati 18:48'dir. Yolculuk süresi 02:19 dakikadır. Fırat Ekspresi, Elazığ-Adana, Adana-Elazığ arası yolcu taşır. MalatyaElazığ istikametli tren Haftanın Tüm günleri çalışmaktadır.
Van Gölü Ekspresi Seferi
Malatya kalkışı 02:16 olan Van Gölü Ekspresinin Elazığ varış saati 04:48'dir. Yolculuk süresi 02:32 dakikadır ve tren 15 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. MalatyaElazığ istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Malatya - Elazığ Ekspresi Seferi
Malatya kalkışı 06:45 olan Malatya - Elazığ Ekspresinin Elazığ varış saati 08:52'dir. Yolculuk süresi 02:07 dakikadır. Malatya - Elazığ Bölgesel Ekspresi, Malatya-Elazığ, Elazığ-Malatya arası yolcu taşır. MalatyaElazığ istikametli tren Haftanın Tüm günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Malatya Elazığ Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Fırat Expresi
  • Malatya Elazığ Tren
  • Malatya Elazığ Tren Saatleri
  • Malatya Tren İstasyonu
  • Malatya Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ