Malatya Elazığ Tren Seferleri Ve Saatleri

Malatya Elazığ tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Malatya Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Elazığ Malatya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Malatya Tren İstasyonu

Malatya Tren İstasyonu çalışma saatleri 07:00 - 04:00 (21 saat açık) olup, telefonu 04222124040'dur. Malatya Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Malatya Elazığ Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 16:31'de Malatya istasyonuna 14 dakika mola vermek üzere varır. Saat 16:45 itibariyle Malatya istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 26 dakika olup, Elazığ varış saati 19:11'dir. MalatyaElazığ istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 03:12'de Malatya istasyonuna 20 dakika mola vermek üzere varır. Saat 03:32 itibariyle Malatya istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 42 dakika olup, Elazığ varış saati 06:14'dir. MalatyaElazığ istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Malatya Elazığ tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Malatya Elazığ tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Malatya Elazığ arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Elazığ garına varırım? Malatya Elazığ tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?