Malatya Elazığ Tren Seferleri Ve Saatleri

Malatya Elazığ tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Malatya Tren Garı'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Elazığ Malatya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Malatya Tren İstasyonu

Malatya Tren Garı Çalışma Saatleri: 07:00 - 04:00 (21 saat açık)
Malatya Tren Garı Telefon: 0 (422) 212 40 40
Malatya Tren Garı Haritası Haritada Göster

Malatya Elazığ Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi
Malatya kalkışı 16:29 olan Fırat Ekspresinin Elazığ varış saati 18:48'dir. Yolculuk süresi 02:19 dakikadır. Fırat Ekspresi, Elazığ-Adana, Adana-Elazığ arası yolcu taşır. Malatya Elazığ istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.
Van Gölü Ekspresi Seferi
Malatya kalkışı 02:16 olan Van Gölü Ekspresinin Elazığ varış saati 04:48'dir. Yolculuk süresi 02:32 dakikadır ve tren 15 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. Malatya Elazığ istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Malatya - Elazığ Ekspresi Seferi
Malatya kalkışı 06:45 olan Malatya - Elazığ Ekspresinin Elazığ varış saati 08:52'dir. Yolculuk süresi 02:07 dakikadır. Malatya - Elazığ Bölgesel Ekspresi, Malatya-Elazığ, Elazığ-Malatya arası yolcu taşır. Malatya Elazığ istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

Malatya Elazığ Tren Seferleri ve Saatleri | Malatyam sayfasını paylaş.
Malatyam | Malatya Haber Portalı | Online: 30