22 Mayıs 2022 Pazar
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Elazığ Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Elazığ Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Elazığ Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Elazığ Tren linkinden bakabilirsiniz.

Elazığ Tren İstasyonu

Elazığ Tren istasyonu çalışma saatleri 05:00 - 18:00 olup telefonu 04242121867'dur. Elazığ Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Elazığ Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi
Elazığ kalkışı 08:10 olan Fırat Ekspresinin Malatya varış saati 10:37'dir. Yolculuk süresi 02:27 dakikadır. Fırat Ekspresi, Elazığ-Adana, Adana-Elazığ arası yolcu taşır. ElazığMalatya istikametli tren Haftanın Tüm günleri çalışmaktadır.
Van Gölü Ekspresi Seferi
Elazığ kalkışı 14:00 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 02:28 dakikadır ve tren 15 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. ElazığMalatya istikametli tren Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.
Malatya - Elazığ Ekspresi Seferi
Elazığ kalkışı 18:10 olan Malatya - Elazığ Ekspresinin Malatya varış saati 20:23'dir. Yolculuk süresi 02:13 dakikadır. Malatya - Elazığ Bölgesel Ekspresi, Malatya-Elazığ, Elazığ-Malatya arası yolcu taşır. ElazığMalatya istikametli tren Haftanın Tüm günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Elazığ Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Fırat Expresi
  • Elazığ Malatya Tren
  • Elazığ Malatya Tren Saatleri
  • Elazığ Tren İstasyonu
  • Elazığ Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ