Elazığ Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Elazığ Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Elazığ Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Elazığ Tren linkinden bakabilirsiniz.

Elazığ Tren İstasyonu

Elazığ Tren İstasyonu çalışma saatleri 05:00 - 18:00 olup, telefonu 04242121867'dur. Elazığ Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Elazığ Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Fırat Ekspresi, Elazığ garından saat 08:30 itibariyle seferine başlar. Trenin yolculuk süresi 2 saat 32 dakika olup, Malatya varış saati 11:02'dir. ElazığMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 15:05'de Elazığ istasyonuna 40 dakika mola vermek üzere varır. Saat 15:45 itibariyle Elazığ istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 47 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. ElazığMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Elazığ Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Elazığ Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Elazığ Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Elazığ Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?