Malatya Doğanşehir Tren Seferleri Ve Saatleri

Malatya Doğanşehir tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Malatya Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Doğanşehir Malatya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Malatya Tren İstasyonu

Malatya Tren İstasyonu çalışma saatleri 07:00 - 04:00 (21 saat açık) olup, telefonu 04222124040'dur. Malatya Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Malatya Doğanşehir Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Elazığ kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 11:02'de Malatya istasyonuna 12 dakika mola vermek üzere varır. Saat 11:14 itibariyle Malatya istasyonundan Adana istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 12 dakika olup, Doğanşehir varış saati 12:26'dir. MalatyaDoğanşehir istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Malatya Doğanşehir tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Malatya Doğanşehir tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Malatya Doğanşehir arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Doğanşehir garına varırım? Malatya Doğanşehir tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?