Doğanşehir Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Doğanşehir Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Doğanşehir Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Doğanşehir Tren linkinden bakabilirsiniz.

Doğanşehir Tren İstasyonu

Doğanşehir Tren İstasyonu çalışma saatleri 10:00 - 11:30 olup, telefonu 04225171010'dur. Doğanşehir Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Doğanşehir Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 15:21'de Doğanşehir istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 15:22 itibariyle Doğanşehir istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 9 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. DoğanşehirMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Doğanşehir Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Doğanşehir Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Doğanşehir Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Doğanşehir Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?