Malatya Çöltepe Tren Seferleri Ve Saatleri

Malatya Çöltepe tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Malatya Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Çöltepe Malatya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Malatya Tren İstasyonu

Malatya Tren İstasyonu çalışma saatleri 07:00 - 04:00 (21 saat açık) olup, telefonu 04222124040'dur. Malatya Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Malatya Çöltepe Tren Seferleri

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 03:12'de Malatya istasyonuna 20 dakika mola vermek üzere varır. Saat 03:32 itibariyle Malatya istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 7 saat 54 dakika olup, Çöltepe varış saati 11:26'dir. MalatyaÇöltepe istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Malatya Çöltepe tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Malatya Çöltepe tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Malatya Çöltepe arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Çöltepe garına varırım? Malatya Çöltepe tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?