Çöltepe Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Çöltepe Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Çöltepe Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Çöltepe Tren linkinden bakabilirsiniz.

Çöltepe Tren İstasyonu

Çöltepe Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Çöltepe Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Çöltepe Malatya Tren Seferleri

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 10:39'de Çöltepe istasyonuna 3 dakika mola vermek üzere varır. Saat 10:42 itibariyle Çöltepe istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 31 saat 50 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. ÇöltepeMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Çöltepe Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Çöltepe Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Çöltepe Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Çöltepe Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?