Malatya Çağlar Tren Seferleri Ve Saatleri

Malatya Çağlar tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Malatya Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Çağlar Malatya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Malatya Tren İstasyonu

Malatya Tren İstasyonu çalışma saatleri 07:00 - 04:00 (21 saat açık) olup, telefonu 04222124040'dur. Malatya Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Malatya Çağlar Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 03:12'de Malatya istasyonuna 20 dakika mola vermek üzere varır. Saat 03:32 itibariyle Malatya istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 3 saat 33 dakika olup, Çağlar varış saati 07:05'dir. MalatyaÇağlar istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Malatya Çağlar tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Malatya Çağlar tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Malatya Çağlar arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Çağlar garına varırım? Malatya Çağlar tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?