Çağlar Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Çağlar Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Çağlar Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Çağlar Tren linkinden bakabilirsiniz.

Çağlar Tren İstasyonu

Çağlar Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Çağlar Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Çağlar Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 14:26'de Çağlar istasyonuna 3 dakika mola vermek üzere varır. Saat 14:29 itibariyle Çağlar istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 4 saat 3 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. ÇağlarMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Çağlar Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Çağlar Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Çağlar Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Çağlar Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?