Malatya Boğazköprü Tren Seferleri Ve Saatleri

Malatya Boğazköprü tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Malatya Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Boğazköprü Malatya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Malatya Tren İstasyonu

Malatya Tren İstasyonu çalışma saatleri 07:00 - 04:00 (21 saat açık) olup, telefonu 04222124040'dur. Malatya Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Malatya Boğazköprü Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

4 Eylül Mavi Treni, Malatya garından saat 15:20 itibariyle seferine başlar. Trenin yolculuk süresi 8 saat 3 dakika olup, Boğazköprü varış saati 23:23'dir. MalatyaBoğazköprü istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 18:32'de Malatya istasyonuna 25 dakika mola vermek üzere varır. Saat 18:57 itibariyle Malatya istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 8 saat 38 dakika olup, Boğazköprü varış saati 03:35'dir. MalatyaBoğazköprü istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 18:32'de Malatya istasyonuna 25 dakika mola vermek üzere varır. Saat 18:57 itibariyle Malatya istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 8 saat 38 dakika olup, Boğazköprü varış saati 03:35'dir. MalatyaBoğazköprü istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Malatya Boğazköprü tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Malatya Boğazköprü tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Malatya Boğazköprü arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Boğazköprü garına varırım? Malatya Boğazköprü tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?