Boğazköprü Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Boğazköprü Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Boğazköprü Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Boğazköprü Tren linkinden bakabilirsiniz.

Boğazköprü Tren İstasyonu

Boğazköprü Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Boğazköprü Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Boğazköprü Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 01:20'de Boğazköprü istasyonuna 16 dakika mola vermek üzere varır. Saat 01:36 itibariyle Boğazköprü istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 8 saat 31 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. BoğazköprüMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 18:08'de Boğazköprü istasyonuna 15 dakika mola vermek üzere varır. Saat 18:23 itibariyle Boğazköprü istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 8 saat 49 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. BoğazköprüMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 18:08'de Boğazköprü istasyonuna 15 dakika mola vermek üzere varır. Saat 18:23 itibariyle Boğazköprü istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 8 saat 49 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. BoğazköprüMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Boğazköprü Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Boğazköprü Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Boğazköprü Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Boğazköprü Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?