2 Temmuz 2022 Cumartesi
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam

Boğazköprü Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Boğazköprü Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Boğazköprü Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Boğazköprü Tren linkinden bakabilirsiniz.

Boğazköprü Tren İstasyonu

Boğazköprü Tren istasyonu çalışma saatleri, bilet satışı ve telefonu yoktur. Boğazköprü Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Boğazköprü Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Boğazköprü kalkışı 17:42 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 08:14 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. BoğazköprüMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Boğazköprü kalkışı 17:42 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 08:14 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. BoğazköprüMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Boğazköprü Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Boğazköprü Malatya Tren
  • Boğazköprü Malatya Tren Saatleri
  • Boğazköprü Tren İstasyonu
  • Boğazköprü Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ