28 Ekim 2020 Çarşamba 03:11:30
İLAN | Sitemiz satışa açıktır.
Malatyam
Malatyam Tablet Kampanya

Malatya Baskil Tren Seferleri Ve Saatleri

Malatya Baskil tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Malatya Tren Garı'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Baskil Malatya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Malatya Tren İstasyonu

Malatya Tren Garı Çalışma Saatleri:07:00 - 04:00 (21 saat açık)
Malatya Tren Garı Telefon: 0 (422) 212 40 40
Malatya Tren Garı Haritası Haritada Göster

Malatya Baskil Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi
Malatya kalkışı 16:29 olan Fırat Ekspresinin Baskil varış saati 17:52'dir. Yolculuk süresi 01:23 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Fırat Ekspresi, Elazığ-Adana, Adana-Elazığ arası yolcu taşır. Malatya Baskil istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.
Van Gölü Ekspresi Seferi
Malatya kalkışı 02:16 olan Van Gölü Ekspresinin Baskil varış saati 03:46'dir. Yolculuk süresi 01:30 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. Malatya Baskil istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Malatya kalkışı 02:16 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Baskil varış saati 03:46'dir. Yolculuk süresi 01:30 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. Malatya Baskil istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.
Malatya - Elazığ Ekspresi Seferi
Malatya kalkışı 06:45 olan Malatya - Elazığ Ekspresinin Baskil varış saati 08:02'dir. Yolculuk süresi 01:17 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Malatya - Elazığ Bölgesel Ekspresi, Malatya-Elazığ, Elazığ-Malatya arası yolcu taşır. Malatya Baskil istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

Etiketler:
  • Malatya Baskil Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Fırat Expresi
  • Malatya Baskil Tren
  • Malatya Baskil Tren Saatleri
  • Malatya Tren İstasyonu
  • Malatya Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ