Baskil - Malatya Tren Kalkış Saatleri

Aşağıda belirtilen kalkış saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Baskil Tren Garı'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Baskil Treni linkinden bakabilirsiniz.

Baskil Tren İstasyonu

Baskil Tren Garında çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur.
Baskil Tren Garı Telefon: 444 8 233 (TCDD)

Baskil Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi
Baskil kalkışı 09:09 olan Fırat Ekspresinin Malatya varış saati 10:37'dir. Yolculuk süresi 01:28 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Fırat Ekspresi, Elazığ-Adana, Adana-Elazığ arası yolcu taşır. Baskil»»Malatya istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.
Van Gölü Ekspresi
Baskil kalkışı 15:04 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 01:24 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. Baskil»»Malatya istikametli tren Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi
Baskil kalkışı 15:04 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 01:24 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. Baskil»»Malatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Malatya - Elazığ Ekspresi
Baskil kalkışı 19:01 olan Malatya - Elazığ Ekspresinin Malatya varış saati 20:23'dir. Yolculuk süresi 01:22 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Malatya - Elazığ Bölgesel Ekspresi, Malatya-Elazığ, Elazığ-Malatya arası yolcu taşır. Baskil»»Malatya istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

Baskil Malatya Treni, Baskil Tren İstasyonu sayfasını paylaş.
Malatyam | Malatya Haber Portalı | Online: 29