Baskil Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Baskil Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Baskil Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Baskil Tren linkinden bakabilirsiniz.

Baskil Tren İstasyonu

Baskil Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Baskil Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Baskil Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Elazığ kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 09:33'de Baskil istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 09:35 itibariyle Baskil istasyonundan Adana istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 27 dakika olup, Malatya varış saati 11:02'dir. BaskilMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 17:00'de Baskil istasyonuna 4 dakika mola vermek üzere varır. Saat 17:04 itibariyle Baskil istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 28 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. BaskilMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 17:00'de Baskil istasyonuna 4 dakika mola vermek üzere varır. Saat 17:04 itibariyle Baskil istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 28 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. BaskilMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Baskil Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Baskil Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Baskil Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Baskil Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?