16 Mayıs 2022 Pazartesi
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Baskil Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Baskil Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Baskil Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Baskil Tren linkinden bakabilirsiniz.

Baskil Tren İstasyonu

Baskil Tren istasyonu çalışma saatleri - olup telefonu 04245112029'dur. Baskil Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Baskil Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi
Baskil kalkışı 09:09 olan Fırat Ekspresinin Malatya varış saati 10:37'dir. Yolculuk süresi 01:28 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Fırat Ekspresi, Elazığ-Adana, Adana-Elazığ arası yolcu taşır. BaskilMalatya istikametli tren Haftanın Tüm günleri çalışmaktadır.
Van Gölü Ekspresi Seferi
Baskil kalkışı 15:04 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 01:24 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. BaskilMalatya istikametli tren Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Baskil kalkışı 15:04 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 01:24 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. BaskilMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Malatya - Elazığ Ekspresi Seferi
Baskil kalkışı 19:01 olan Malatya - Elazığ Ekspresinin Malatya varış saati 20:23'dir. Yolculuk süresi 01:22 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Malatya - Elazığ Bölgesel Ekspresi, Malatya-Elazığ, Elazığ-Malatya arası yolcu taşır. BaskilMalatya istikametli tren Haftanın Tüm günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Baskil Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Fırat Expresi
  • Baskil Malatya Tren
  • Baskil Malatya Tren Saatleri
  • Baskil Tren İstasyonu
  • Baskil Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ