Malatya Balışıh Tren Seferleri Ve Saatleri

Malatya Balışıh tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Malatya Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Balışıh Malatya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Malatya Tren İstasyonu

Malatya Tren İstasyonu çalışma saatleri 07:00 - 04:00 (21 saat açık) olup, telefonu 04222124040'dur. Malatya Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Malatya Balışıh Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 18:32'de Malatya istasyonuna 25 dakika mola vermek üzere varır. Saat 18:57 itibariyle Malatya istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 13 saat 35 dakika olup, Balışıh varış saati 08:32'dir. MalatyaBalışıh istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 18:32'de Malatya istasyonuna 25 dakika mola vermek üzere varır. Saat 18:57 itibariyle Malatya istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 13 saat 35 dakika olup, Balışıh varış saati 08:32'dir. MalatyaBalışıh istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Malatya Balışıh tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Malatya Balışıh tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Malatya Balışıh arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Balışıh garına varırım? Malatya Balışıh tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?