Balışıh Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Balışıh Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Balışıh Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Balışıh Tren linkinden bakabilirsiniz.

Balışıh Tren İstasyonu

Balışıh Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Balışıh Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Balışıh Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 13:41'de Balışıh istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 13:42 itibariyle Balışıh istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 13 saat 30 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. BalışıhMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 13:41'de Balışıh istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 13:42 itibariyle Balışıh istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 13 saat 30 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. BalışıhMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Balışıh Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Balışıh Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Balışıh Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Balışıh Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?