1 Nisan 2023 Cumartesi
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam

Malatya Akgedik Tren Seferleri Ve Saatleri

Malatya Akgedik tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Malatya Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Akgedik Malatya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Malatya Tren İstasyonu

Malatya Tren İstasyonu çalışma saatleri 07:00 - 04:00 (21 saat açık) olup, telefonu 04222124040'dur. Malatya Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Malatya Akgedik Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

4 Eylül Mavi Treni, Malatya garından saat 15:20 itibariyle seferine başlar. Trenin yolculuk süresi 1 saat 52 dakika olup, Akgedik varış saati 17:12'dir. MalatyaAkgedik istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 18:32'de Malatya istasyonuna 25 dakika mola vermek üzere varır. Saat 18:57 itibariyle Malatya istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 1 dakika olup, Akgedik varış saati 20:58'dir. MalatyaAkgedik istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 18:32'de Malatya istasyonuna 25 dakika mola vermek üzere varır. Saat 18:57 itibariyle Malatya istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 1 dakika olup, Akgedik varış saati 20:58'dir. MalatyaAkgedik istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Malatya Akgedik tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Malatya Akgedik tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Malatya Akgedik arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Akgedik garına varırım? Malatya Akgedik tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

Etiketler: Yazıcı dostu site [Hata Bildir]
  • Malatya Akgedik Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Malatya Akgedik Tren
  • Malatya Akgedik Tren Saatleri
  • Malatya Akgedik Arası Trenle Kaç Saat
  • Malatya Akgedik Tren Bileti
  • Malatya Akgedik Tren Bileti Al
  • Malatya Akgedik Tren Güzergahı
  • Malatya Akgedik Tren Fiyatları
YORUMLAR 0
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?
PAYLAŞ