Akgedik Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Akgedik Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Akgedik Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Akgedik Tren linkinden bakabilirsiniz.

Akgedik Tren İstasyonu

Akgedik Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Akgedik Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Akgedik Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 08:16'de Akgedik istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 08:17 itibariyle Akgedik istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 50 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. AkgedikMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 01:15'de Akgedik istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 01:17 itibariyle Akgedik istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 55 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. AkgedikMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 01:15'de Akgedik istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 01:17 itibariyle Akgedik istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 55 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. AkgedikMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Akgedik Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Akgedik Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Akgedik Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Akgedik Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?