Kocaeli Zonguldak arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kocaeli ile Zonguldak arası 219 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kocaeli Zonguldak arası mesafe 219 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kocaeli ile Zonguldak Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Zonguldak ile Kocaeli arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kocaeli Zonguldak Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kocaeli Zonguldak arası kaç km'dir ve Kocaeli Zonguldak arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kocaeli Zonguldak yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kocaeli Zonguldak arası mesafe bilgilerini, Kocaeli Zonguldak yol tarifi, yol güzergâhı ve Kocaeli başlangıç noktasından Zonguldak bitiş noktasına nasıl gidilir? Kocaeli ile Zonguldak kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kocaeli ile Zonguldak yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?