Kocaeli Afyon arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kocaeli ile Afyon arası 340 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kocaeli Afyon arası mesafe 340 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kocaeli ile Afyon Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Afyon ile Kocaeli arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kocaeli Afyon Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kocaeli Afyon arası kaç km'dir ve Kocaeli Afyon arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kocaeli Afyon yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kocaeli Afyon arası mesafe bilgilerini, Kocaeli Afyon yol tarifi, yol güzergâhı ve Kocaeli başlangıç noktasından Afyon bitiş noktasına nasıl gidilir? Kocaeli ile Afyon kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kocaeli ile Afyon yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kocaeli Afyon Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kocaeli Afyon uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kocaeli ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?