Kocaeli Eskişehir arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kocaeli ile Eskişehir arası 213 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kocaeli Eskişehir arası mesafe 213 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kocaeli ile Eskişehir Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Eskişehir ile Kocaeli arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kocaeli Eskişehir Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kocaeli Eskişehir arası kaç km'dir ve Kocaeli Eskişehir arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kocaeli Eskişehir yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kocaeli Eskişehir arası mesafe bilgilerini, Kocaeli Eskişehir yol tarifi, yol güzergâhı ve Kocaeli başlangıç noktasından Eskişehir bitiş noktasına nasıl gidilir? Kocaeli ile Eskişehir kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kocaeli ile Eskişehir yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?