Eskişehir Kocaeli arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Eskişehir ile Kocaeli arası 213 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Eskişehir Kocaeli arası mesafe 213 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Eskişehir ile Kocaeli Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kocaeli ile Eskişehir arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Eskişehir Kocaeli Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Eskişehir Kocaeli arası kaç km'dir ve Eskişehir Kocaeli arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Eskişehir Kocaeli yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Eskişehir Kocaeli arası mesafe bilgilerini, Eskişehir Kocaeli yol tarifi, yol güzergâhı ve Eskişehir başlangıç noktasından Kocaeli bitiş noktasına nasıl gidilir? Eskişehir ile Kocaeli kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Eskişehir ile Kocaeli yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?