Kırklareli Bartın arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kırklareli ile Bartın arası 626 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kırklareli Bartın arası mesafe 626 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kırklareli ile Bartın Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bartın ile Kırklareli arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kırklareli Bartın Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kırklareli Bartın arası kaç km'dir ve Kırklareli Bartın arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kırklareli Bartın yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kırklareli Bartın arası mesafe bilgilerini, Kırklareli Bartın yol tarifi, yol güzergâhı ve Kırklareli başlangıç noktasından Bartın bitiş noktasına nasıl gidilir? Kırklareli ile Bartın kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kırklareli ile Bartın yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kırklareli Bartın Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kırklareli Bartın uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kırklareli ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?