Bartın Kırklareli arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bartın ile Kırklareli arası 626 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bartın Kırklareli arası mesafe 626 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bartın ile Kırklareli Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kırklareli ile Bartın arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bartın Kırklareli Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bartın Kırklareli arası kaç km'dir ve Bartın Kırklareli arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bartın Kırklareli yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bartın Kırklareli arası mesafe bilgilerini, Bartın Kırklareli yol tarifi, yol güzergâhı ve Bartın başlangıç noktasından Kırklareli bitiş noktasına nasıl gidilir? Bartın ile Kırklareli kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bartın ile Kırklareli yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Bartın Kırklareli Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Bartın Kırklareli uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Bartın ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?