Kastamonu Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kastamonu ile Malatya arası 713 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kastamonu Malatya arası mesafe 713 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kastamonu ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Kastamonu arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kastamonu Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kastamonu Malatya arası kaç km'dir ve Kastamonu Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kastamonu Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kastamonu Malatya arası mesafe bilgilerini, Kastamonu Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Kastamonu başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Kastamonu ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kastamonu ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kastamonu Malatya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kastamonu Malatya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kastamonu ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?