Kastamonu Burdur arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kastamonu ile Burdur arası 670 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kastamonu Burdur arası mesafe 670 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kastamonu ile Burdur Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Burdur ile Kastamonu arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kastamonu Burdur Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kastamonu Burdur arası kaç km'dir ve Kastamonu Burdur arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kastamonu Burdur yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kastamonu Burdur arası mesafe bilgilerini, Kastamonu Burdur yol tarifi, yol güzergâhı ve Kastamonu başlangıç noktasından Burdur bitiş noktasına nasıl gidilir? Kastamonu ile Burdur kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kastamonu ile Burdur yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kastamonu Burdur Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kastamonu Burdur uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kastamonu ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?