Kastamonu Sinop arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kastamonu ile Sinop arası 182 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kastamonu Sinop arası mesafe 182 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kastamonu ile Sinop Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sinop ile Kastamonu arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kastamonu Sinop Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kastamonu Sinop arası kaç km'dir ve Kastamonu Sinop arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kastamonu Sinop yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kastamonu Sinop arası mesafe bilgilerini, Kastamonu Sinop yol tarifi, yol güzergâhı ve Kastamonu başlangıç noktasından Sinop bitiş noktasına nasıl gidilir? Kastamonu ile Sinop kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kastamonu ile Sinop yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?