Kars İzmir arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kars ile İzmir arası 1672 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kars İzmir arası mesafe 1672 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kars ile İzmir Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için İzmir ile Kars arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kars İzmir Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kars İzmir arası kaç km'dir ve Kars İzmir arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kars İzmir yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kars İzmir arası mesafe bilgilerini, Kars İzmir yol tarifi, yol güzergâhı ve Kars başlangıç noktasından İzmir bitiş noktasına nasıl gidilir? Kars ile İzmir kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kars ile İzmir yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kars İzmir Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kars İzmir uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kars ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?