Kars Ankara arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kars ile Ankara arası 1078 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kars Ankara arası mesafe 1078 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kars ile Ankara Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ankara ile Kars arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kars Ankara Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kars Ankara arası kaç km'dir ve Kars Ankara arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kars Ankara yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kars Ankara arası mesafe bilgilerini, Kars Ankara yol tarifi, yol güzergâhı ve Kars başlangıç noktasından Ankara bitiş noktasına nasıl gidilir? Kars ile Ankara kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kars ile Ankara yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Kars Ankara Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Kars Ankara uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Kars ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?