Karabük Yozgat arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karabük ile Yozgat arası 428 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karabük Yozgat arası mesafe 428 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karabük ile Yozgat Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Yozgat ile Karabük arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karabük Yozgat Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karabük Yozgat arası kaç km'dir ve Karabük Yozgat arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karabük Yozgat yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karabük Yozgat arası mesafe bilgilerini, Karabük Yozgat yol tarifi, yol güzergâhı ve Karabük başlangıç noktasından Yozgat bitiş noktasına nasıl gidilir? Karabük ile Yozgat kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karabük ile Yozgat yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Karabük Yozgat Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Karabük Yozgat uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Karabük ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?