Karabük Sinop arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karabük ile Sinop arası 293 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karabük Sinop arası mesafe 293 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karabük ile Sinop Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sinop ile Karabük arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karabük Sinop Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karabük Sinop arası kaç km'dir ve Karabük Sinop arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karabük Sinop yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karabük Sinop arası mesafe bilgilerini, Karabük Sinop yol tarifi, yol güzergâhı ve Karabük başlangıç noktasından Sinop bitiş noktasına nasıl gidilir? Karabük ile Sinop kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karabük ile Sinop yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?